Bajki kocha każde dziecko!

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Apr 14, 2004 10:38 pm

a ja juz wyroslem.. :?
a tak btw... bedzie Dragon Ball AF? :roll:

ps: Nowe szaty krola to najgenialniejsza kreskowka na swiecie - ogladalem juz cos kolo 5 razy i nadal jest swietna 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 16, 2004 9:32 am

A ja to bym chciała, żeby rozwinęła się dyskusja o polskich dobranockach...Nie ma to jak rodzime produkcje...i czechosłowackie też jak najbardziej :cheesy: Ale chwila - może może ja się zwracam do osób w nieodpowiednim wieku? Może Wy nie pamietacie Misia Coralgola, Pingwina Pik Poka czy Baltazara Gąbki, bo za młodzi jesteście... :( A przecież Krecik to było takie urocze i pocieszne stworzonko! (Ah jo...) :D Poodwiedzajcie sobie te strony (+tę, która podałam wcześniej) i wtedy pogadamy... :wink: :
Podłącz się do wieczorynki
Wykaz dobranocek pod literą "d"
Obrazki z kreskówek
Hehe, zebyście tylko nie pomyśleli, że jestem stara jak dinozaur :lol: Pankracego już na przykład nie pamietam i chyba nie mam prawa pamietać :roll: Ale od czasu tego "gwizdanego Zaczarowanego Ołówka" jakiś taki sentyment mnie wziął do dawnych czasów... A oto i Krecik ze swoją kompanią:
Image
Ehhh... :cry: Szkoda, że tamte czasy już nie wrócą...A przynajmniej te kilkanaście minut po 19.00...Bo reszta to już niekoniecznie...Żwirek i Muchomorek rlz :cheesy:

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Apr 16, 2004 3:23 pm

lizzy_maxia wrote: Ale chwila - może może ja się zwracam do osób w nieodpowiednim wieku? Może Wy nie pamietacie Misia Coralgola, Pingwina Pik Poka czy Baltazara Gąbki, bo za młodzi jesteście... :(
Chyba nie jesteśmy za młodzi :P, a w każdym bądź razie ja jestem jedną z najmłodszych osób na tym forum, a pamiętam. Baltazar Gąbka był cool! Strasznie mi się podobał. I Misiu Coralgol też, tylk Pik Poka nigdy nie lubiłam :roll: :P 8)
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Apr 16, 2004 4:36 pm

Jakoś z krecika, żwirka i całej tej mafii nie cierpie.
SCOOBY - DOO WHERE ARE YOU? Bo go jakos tutaj nie widze :)

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 16, 2004 4:46 pm

A propo's Scooby'ego...Ktoś widział wersję filmowa z Freddie'm? :oops: Ja niestety nie...A na dniach ma się pojawić (albo już się pojawiła) druga część...Odchodząc na chwilę od bajek polskich, powiem, że swego czasu 'katowałam' pewną kasetę video z bajkami Hanna - Barbera (nagrał mi ją jakiś nieznajomy wujek 8) ). Oprócz Scooby'ego, były tam jeszcze: Wally Gator, Magilla Gorilla, Pixie and Dixie, Top Cat, Yogi Bear, Hucklebery hound, Jetsonowie i Flinstonowie :mrgreen: Eh, nabrałam ochoty na oglądanie...

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Apr 16, 2004 5:04 pm

Filmowa wersja mi się nie podobała... Kilka zdjęc: (już je kiedyś dodawałam ale do działu Zdjecia z Buffy i innymi)
Scooby-doo 1
Image
Scooby-doo 2
Image
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests